Rozmiar 2x2

Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę i zastanawiasz się nad sposobem na dobry marketing – postaw na wysokiej trwałości namioty reklamowe 2×2. Dostępne w naszym sklepie produkty są wykonywane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu służą naszym klientom przez bardzo długi czas. Jest to doskonały sposób na to, aby doskonale zaprezentować się na wszelkiego rodzaju targach.

Możesz mieć swój własny, spersonalizowany namioty 2×2 reklamowe . Oferujemy bardzo dobrej jakości druk, który zapewnia świetną reklamę firmy. Na wybranym przez Ciebie namiocie może znaleźć się dowolny napis. Klienci chętnie wybierają logo swojej firmy, które jest umieszczana u góry, tuż przy dachu. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Dostosowujemy sam druk do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobrze wiemy o tym, że najważniejsze jest to, aby potencjalny zainteresowany daną firmą zwrócił uwagę właśnie na Was. To dlatego tak bardzo przykładamy się do najlepszej realizacji nadruków. Twój indywidualny projekt może pojawić się na namiocie, który wybierzesz.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno namioty reklamowe 2×2 z obciążeniem, jak i namioty reklamowe 2×2 bez obciążenia. Pierwszy rodzaj dobrze sprawdza się na świeżym powietrzu. Po ich zakupie nie będziesz musiał przejmować się zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Nie będzie Ci straszny, ani wiatr, ani deszcz. Obciążenie sprawi, że Twój namiot z reklamą 2×2  będzie stabilnie stał w wybranym przez Ciebie miejscu. Z kolei drugi rodzaj sprawdzi się raczej przy użytkowaniu w przestrzeniach zamkniętych. W tym przypadku nie będzie istniała konieczność „kotwiczenia” namiotu w podłożu.

Rozkładanie oferowanych przez nas namiotów reklamowych jest bardzo proste i szybkie. Zależy nam na tym, aby klienci nie spotykali się z trudnościami związanymi z montażem sprzedawanych przez nas produktów. Właśnie dlatego stelaż jest nie tylko stabilny, ale też bardzo łatwo się go składa. Każda z nóg namiotu posiada odpowiedni przycisk, który zdecydowanie ułatwia blokadę konstrukcji podczas montażu. W naszych namiotach pomiędzy szablami montowane są usztywniające dystanse, dzięki czemu dach zachowuje sztywność i nie wichruje się nawet podczas silnego wiatru.

W ofercie mamy również:
namioty handlowe
namioty ekspresowe