Rozmiar 2x3

W naszej ofercie mamy namioty reklamowe, które doskonale sprawdzą się, na przykład na różnego rodzaju targach. Namioty reklamowe 2×3 zapewniają sporą swobodę poruszania się w ich wnętrzu. Oferowane przez nas produkty są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie. Każdy z namiotów jest przez nas sprzedawany w komplecie z trzema ścianami, a także pokrowcem. Dach i ściany są wykonane z najwyższej jakości produktów, podobnie jak stelaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma pewność, że zakupiony towar przetrwa nawet gwałtowne zmiany pogodowe. Konstrukcja jest przemyślana w taki sposób, aby rzepy doskonale łączyły ze sobą ściany, a także ściany z dachem. Jest to gwarancją świetnej osłony przed deszczem czy też wiatrem.

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko namiot 2×3 reklamowy  z obciążeniem, ale również i bez. Dostosowujemy nasze produkty do potrzeb klienta i do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny. To oznacza, że każdy zamawiający może wybrać według własnych potrzeb napis, który ma pojawić się na namiocie. Nadruk może być w pełni dowolny – może to być napis, logo czy nawet zdjęcie. Wszystko zależy od potrzeb konkretnego klienta. Tworzymy projekt według wytycznych osoby zamawiającej, a później nanosimy poprawki, jeżeli zachodzi taka potrzeba. A to wszystko w cenie namiotu reklamowego 2×3.

Macie możliwość wyboru miejsca, w którym nadruk ma się pojawić. Niekoniecznie musi to być góra namiotu, choć najczęściej to miejsce jest wybierane przez naszych klientów. Możecie postawić na całkowitą oryginalność, co na pewno zwróci uwagę potencjalnych kupców. Tego typu namioty mogą okazać się przydatne w wielu różnych branżach. W sprzedaży zarówno produktów, jak i usług.

Namioty można rozłożyć w sposób ekspresowy. Składają się one z bardzo łatwego w montażu stelażu. Z rozłożeniem swobodnie poradzą sobie dwie osoby – nawet takie, które nigdy wcześniej nie miały styczności z takim systemem. Wybór naszego produktu jest inwestycją na długie lata, a w dodatku pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu.

Nasza firma oferuje również namioty handlowe oraz namioty ekspresowe.