Rozmiar 3x3

Namioty reklamowe T4 z nadrukiem to idealne rozwiązanie, aby wyróżnić swoją firmę na różnego rodzaju eventach. Na stronie plinth.pl znajdziecie najlepsze namioty handlowe. Jaki produkt wybrać? Jesteśmy przekonani, że właśnie namiot o wybiarze 3×3 reklamowy spełni wszelkie oczekiwania. Mamy do wyboru modele z obciążeniem i bez obciążenia Dlaczego?

            Wszystkie oferowane przez nas namioty ekspresowe T4 charakteryzują się tym, że są lekkie, dzięki czemu je swobodnie przemieszczać. Rozkładanie i ich składanie nie sprawia żadnego problemu. Należy pamiętać również o cenie, a dokładniej o SUPER NISKIEJ CENIE. Nasze namioty są najtańsze w Polsce.

            Najważniejszym elementem tego produktu będzie nadruk reklamowy. Namioty reklamowe 3×3, które oferuje firma Plinth umożliwiają umieszczenie wybranego nadruku w dowolnie wybranym przez siebie miejscu – nadruk na owiewkach, ścianach czy dachu. Decyzję należy podjąć przed dokonaniem zakupy, klikając w odpowiednie pola. Dodatkowo, projekty 2D oraz poprawki do nich oferujemy GRATIS. Są one NIEZOBOWIĄZUJĄCE do zakupu! Przy zamówieniu namiotu z minimum trzema elementami do druku oferujemy bezpłatny projekt 3D!

            Każdy, podstawowy zestaw zawiera trzy ściany wraz z pokrowcem. Naszym klientom proponujemy jednak kilka dodatkowych opcji, z których mogą skorzystać. Jedną z nich jest możliwość dokupienia kompletu dodatkowych obciążników w atrakcyjnej cenie. Oferujemy również zakup namiotu z dodatkową ścianą z zamkiem bądź dodatkową ścianą pełną. Należy pamiętać, że każda zmiana w standardowym zestawie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Naliczane są one od razu po kliknięciu w wybraną opcję. Nie musicie więc szukać cenników, ani zastanawiać się nad dodatkowymi kosztami.

Wszystkie oferowane przez nas namioty występują w sześciu wariantach kolorystycznych: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy namiot z reklamą 3×3 zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Należy też podkreślić, że czas realizacji zamówienia na nasze namioty z nadrukami wynosi jedynie 7 dni! Prowadzimy wysyłkę na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Lubaniu na ul. Chopina 6. Więcej informacji na temat naszego biura znajdziecie w zakładce kontakt. Życzymy udanych zakupów.

Jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, mamy również inne rozmiary:
namioty reklamowe 2×2
namioty reklamowe 2×3
namioty reklamowe 3×4,5
namioty reklamowe 3×6

W ofercie mamy również namiot wystawowy, namiot ekspresowy oraz namiot handlowy