Rozmiar 3x4,5

Namioty reklamowe 3×4,5 zapewniają pełną swobodę ruchów. Jest to doskonały wybór dla tych firm, którym zależy na sporej powierzchni wystawienniczej. Ten rodzaj produktu świetnie sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju targów. Każda firma, niezależnie od branży, w której się obraca, powinna zainwestować w tak wszechstronny produkt. Pozwala on na bezpośrednie dotarcie do klienta, przy czym przedstawicielom przedsiębiorstwa niestraszne będą nagłe zmiany warunków atmosferycznych!

Oferowany przez nas namiot 3×4,5 reklamowy  można złożyć w tempie ekspresowym. Właśnie dlatego doskonale się on sprawdzi w przypadku wystaw wyjazdowych. Nie będzie trzeba poświęcać wiele czasu, ani wysiłku, aby go złożyć. Oferowane przez nas produkty są wyposażone w trójkątną stalową stopę, która ułatwia intuicyjne zamocowanie produktu do podłoża. Namioty z reklamą 3×4,5  posiadają również przycisk, który umożliwia szybki montaż. Gwarancją stabilności są stalowe łączniki na śruby, z kolei podwójne dystanse sprawią, że cała konstrukcja będzie sztywna, a dach stanie się dobrze naprężony. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet silny wiatr nie będzie żadną przeszkodą. Z kolei pięć poziomów wysokości daje dużą swobodę w regulacji namiotu. W naszej ofercie można znaleźć opcję w komplecie z obciążeniami oraz bez nich. Obciążenia są wypełnione specjalnym materiałem, a także są wzmocnione odpowiednimi szwami, dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się namiotu.

Indywidualny nadruk na wyciągnięcie Twojej ręki. Jeżeli zależy Ci na oryginalności przykuciu uwagi potencjalnych klientów – postaw na oryginalność. Nasza firma specjalizuje się w wysokiej jakości druku. Na życzenie klienta tworzymy projekt według jego potrzeb. Na namiocie może pojawić się zarówno napis, jak i logo czy zdjęcie. Wszystko zależy od potrzeb samego klienta. Projekt jest przez nas wykonywany gratis.

Oferowane przez nas namioty reklamowe są całkowicie wodoszczelne. To oznacza, że nawet w razie deszczu, nie przedostaje się on do środka. To gwarancja również tego, że pod podszyciem nie stworzy się uciążliwa mgiełka. Wszystkie oferowane przez nas produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu służą klientom przez bardzo długi czas. W ofercie mamy również namioty ekspresowe oraz namioty handlowe.