Namioty Handlowe P5

Namioty handlowe ekspresowe P5 to najbardziej wytrzymały model oferowany przez firmę Plinth. Ciężki, stalowy namiot handlowy z nadrukiem posłuży naszym klientom na wiele lat. Mocne wykończenie, solidna i stalowa konstrukcja – jest najcięższa, ale za to NIEZNISZCZALNA!

Nasze namioty handlowe producent Plinth oprócz solidnej konstrukcji charakteryzują się również tym, że można na nich umieścić materiał reklamowy. Wykonujemy nadruki w miejscu wybranym przez klienta. Nadruk na owiewkach, ścianach i dachu – wystarczy, że klikniesz odpowiednie pole przed zakupem. W zależności od naszych wyborów, cena sama się zaktualizuje. Nie musicie więc szukać cenników, ani zastanawiać się nad dodatkowymi kosztami. Wszystko napisane jest czarno na białym. Projekty 2D oraz poprawki do nich oferujemy GRATIS. Są one NIEZOBOWIĄZUJĄCE do zakupu! Przy zamówieniu namiotu z minimum trzema elementami do druku oferujemy bezpłatny projekt 3D!

Każdy namiot handlowy w naszym sklepie dostępny jest w trzech różnych rozmiarach: Namiot handlowy 3×3, Namiot handlowy 3×4,5, Namiot handlowy 3×6. Podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. W razie potrzeby, istnieje możliwość dokupienia kompletu obciążników. Wszystkie dostępne namioty handlowe z nadrukiem mogą być wyposażone w dodatkową ścianę z zamkiem bądź dodatkową ścianę pełną – wystarczy tylko kliknąć wybraną opcję przed dokonaniem zakupu.

Producent namiotów handlowych P5 Plinth oferuje produkty w dostępne w sześciu standardowych kolorach: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy namiot wystawowy z nadrukiem zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Nie mamy wątpliwości, co do tego, że nasze namioty handlowe cena nie zawiodą naszych klientów. Jakość na najwyższym poziomie, wytrzymałość oraz solidna konstrukcja. Czy można chcieć czegoś więcej? Wiemy, że tak! Namioty handlowe ceny są bezkonkurencyjne. Naturalnie, koszta związane z zakupem produktu lepszej jakości wiąże się z podwyższeniem stawi. Wiemy jednak, że nasz namiot handlowy cena jest najtańszy na rynku polskim.

Czas realizacji zamówienia na namiot handlowy expresowy wynosi jedynie 7 dni! Prowadzimy wysyłkę na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Lubaniu na ul. Chopina 6.

W ofercie mamy również namioty reklamowe oraz namioty ekspresowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3