Namioty Ogrodowe L3

Namioty L3 to najlepszy wybór przy organizacji różnego rodzaju eventów. Są lekkie, a ich montaż oraz sposób składania jest niezwykle prosty. Dzięki temu właśnie nasze namioty ekspresowe L3 można przewozić bez najmniejszego problemu. Wybierając firmę Plinth – wybierasz produkty w najlepszej cenie.

Tanie namioty L3 oferowane przez firmę Plinth są stuprocentowo wodoszczelne oraz przeciwwietrzne. Ich waga jest niewątpliwą zaletą. Dla nabywców, którzy potrzebują dodatkowo dociążyć namioty oferujemy dodatkowy zakup obciążników w atrakcyjnej cenie. Nie ukrywamy natomiast, że namioty ogrodowe L3 będą najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy raczej sporadycznie zamierzają uczestniczyć w promocyjnych eventach. Przy odpowiednim dbaniu o produkt może on nam służyć ponad rok.

W naszej ofercie namioty ekspresowe L3 znajdują się w pięciu różnych rozmiarach: Namioty ekspresowe 2×2, Namioty ekspresowe 2×3, Namioty ekspresowe 3×3, Namioty ekspresowe 3×4,5, Namioty ekspresowe 3×6. Każdy podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. Producent namiotów ekspresowych Plinth znając potrzeby swoich klientów, stara się wyjść im naprzeciw, dlatego do każdego zamówienia została dołączona możliwość dokupienia dodatkowej ściany z zamkiem bądź dodatkowej ściany pełnej. Namioty ekspresowe czy te wykorzystywane do cateringu, czy na imprezach plenerowych – nasze produkty sprawdzą się w każdej branży i na każdą okazję.

Namiot ekspresowy L3 występuje w sześciu wariantach kolorystycznych: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądają Państwo ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami!

Nasze namioty ekspresowe cena to najkorzystniejszy wybór na rynku. Oferujemy namioty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Namioty ogrodowe L3 są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy nie będą z nich korzystali systematycznie. Przy sporadycznym użytkowaniu – nasze namioty będą strzałem w dziesiątkę. Jeśli natomiast interesuje Państwa oferta namiotów gotowych przetrwać naprawdę długie lata aktywnego użytkowania zachęcamy do zainteresowania się ofertą. Mamy namioty handlowe P5 oraz namioty reklamowe.

Zamówienia na namioty ekspresowe producent Plinth realizuje w ciągu 24 godzin. Nasze produkty wysyłamy na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Lubaniu na ul. Chopina 6. Udanych zakupów!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.