Namioty Reklamowe T4

Namioty reklamowe ekspresowe T4 z nadrukiem reklamowym od Plinth to najlepszy wybór. Są lekkie, ich rozkładanie oraz składanie nie sprawia żadnych trudności. Postaw na wygodę i cenę! Oferowane przez naszą firmę namioty reklamowe cena są najtańsze w Polsce. Namioty o ulepszonej konstrukcji – nie wichrują się pod wpływem wiatru!

Kluczowym elementem tego namiotu będzie nadruk reklamowy. Namiot reklamowy z nadrukiem – jak będzie wyglądał proces realizacji takiego zamówienia? Po wybraniu odpowiedniego produktu – sami zadecydujecie, w którym miejscu mamy umieścić druk. Wybierając odpowiednią opcję, nowa cena automatycznie się zaktualizuje. Projekty 2D oraz poprawki do nich oferujemy GRATIS. Są one NIEZOBOWIĄZUJĄCE do zakupu! Przy zamówieniu namiotu z minimum trzema elementami do druku oferujemy bezpłatny projekt 3D!

Namiot reklamowy producent Plinth dostępny jest w pięciu rozmiarach: Namioty reklamowe 2×2, Namioty reklamowe 2×3, Namioty reklamowe 3×3, Namioty reklamowe 3×4,5, Namioty reklamowe 3×6. Każdy podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. Ponadto, do każdego z namiotów można dokupić komplet obciążników, które zwiększą stabilność całej konstrukcji, która – jak już zaznaczyliśmy – jest wyjątkowo lekka. Wszystkie dostępne namioty z nadrukiem mogą być wyposażone w dodatkową ścianę z zamkiem bądź dodatkową ścianę pełną – wystarczy tylko kliknąć wybraną opcję przed dokonaniem zakupu.

Każdy namiot z nadrukiem T4 występuje w sześciu wariantach kolorystycznych: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy namiot z nadrukiem zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy przekonani, że każdy oferowany przez nas namiot z nadrukiem cena będzie dla naszych klientów strzałem w dziesiątkę. Nie ukrywajmy, że najważniejszym aspektem w tym przypadku będą koszta. Nasza oferta na namiot reklamowy cena jest niewątpliwie najkorzystniejsza w Polsce. Jakość też jest niewątpliwie ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby i w tej kwestii sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jeśli namiot reklamowy z nadrukiem cena to tylko u nas!

Należy też podkreślić, że czas realizacji zamówienia na namioty reklamowe producent Plinth wynosi jedynie 7 dni! Namioty reklamowe z nadrukiem wysyłamy na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Lubaniu na ul. Chopina 6.

W ofercie mamy również namioty handlowe oraz namioty ekspresowe.