Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show

Flaga Reklamowa Winder S 290cm

180,00  (zawiera VAT)

Flaga Reklamowa Winder M 350cm

200,00  (zawiera VAT)

Flaga Reklamowa Winder L 445cm

280,00  (zawiera VAT)

Flaga Reklamowa Winder XL 550cm

350,00  (zawiera VAT)

Windery reklamowe– zalety.

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu i nie chodzi tu tylko telewizyjne spoty reklamowe czy reklamę w magazynach branżowych. Plakaty i billboardy stanowią popularny rodzaj reklamy zewnętrznej, ale coraz częściej wybieraną formą stają się też flagi z nadrukiem, czyli windery (od powiewania na wietrze). W przyciągający sposób promują markę, usługi czy towar przedsiębiorstwa. Atrakcyjne wizualnie, zwiewne i lekkie, z całą pewnością zwracają uwagę, szczególnie jeśli umieszczone zostaną na wysokim maszcie. Windery reklamowe powinny charakteryzować się niezwykle trwałym materiałem, z którego zostały wykonane. Dzięki nowoczesnym technikom druku gwarantujemy, że flaga z nadrukiem przez wiele lat nie straci na jakości, mimo oddziaływania na nią warunków atmosferycznych, kolory nie wyblakną, a napis będzie ciągle doskonale wyraźny. Wysokie maszty reklamowe zapewniają ich świetną widoczność, przyciągają wzrok klienta podobnie jak billboard, ale są lekkie i trwałe, bo wykonano je z aluminium malowanego proszkowo oraz z włókna węglowego. Wydruki wykonywane są przede wszystkim na wytrzymałych tkaninach polskiego pochodzenia oraz tworzone są jednostronnie, co oznacza, że przebijają się na drugą stronę tworząc lustrzane odbicie. Posiadamy bogatą paletę kolorów dostępnych na zamówienie. Dodatkowym atutem jest możliwość prania ich w pralce oraz prasowania, co również nie zaszkodzi fladze. Ten typ reklamy nie jest jednak zarezerwowany wyłącznie do użytkowania zewnętrznego. Ich rozmiar, lekkość i możliwość składania sprawiają, że świetnie sprawdzają się też w przestrzeniach zamkniętych, jak hale, biura czy stoiska targowe. Bez problemu można je transportować z miejsca na miejsce jak również zmieniać ich ustawienie.

Czas realizacji

Zapewniamy realizację zamówienia w ciągu 6-7 dni roboczych.

Flaga reklamowa cena

Staramy się, aby cena naszych towarów była konkurencyjna, a zależna jest od wymiarów flagi oraz rodzaju podstawy.

Rodzaje podstaw i flag

Wyszczególniamy cztery rodzaje podstawy, są to szpic wbijak, waterthank o pojemności 15 litrów, krzyżak oraz podstawę metalową. Do wyboru jest również opcja bez podstawy.

Flagi zaś dzielą się zależnie od kształtu na typy: owal, prosta, pióro i husar.

Montaż

Niezależnie od rozmiaru flagi reklamowej, montaż jest prosty i szybki, więc można dokonać go samodzielnie na eventach, targach, czy ulicy.

Spośród wielu naszych produktów reklamowych polecamy flagi z nadrukiem ponieważ są niezwykle charakterystyczne, wysokiej klasy, wyraziste i funkcjonalne. Oferujemy również bezpłatnie prosty projekt graficzny, który możesz umieścić na naszym wyrobie.

Wróć na górę