Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie 1–16 z 44 wyników

Show

Namiot ekspresowy aluminiowy A40 2x2 - idealny na eventy

1 662,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 2x2 - Polski

1 099,00  (zawiera VAT)

Profesjonalny namiot ekspresowy A40H 3x3 (aluminiowy)

2 550,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 2x3 - Polski

1 199,00  (zawiera VAT)

Profesjonalny namiot ekspresowy A40H 3x4,5 (aluminiowy)

2 950,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x3

899,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x3 - Polski

1 199,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x4,5

999,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x4,5 - Polski

1 299,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x6

1 119,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x6 - Polski

1 419,00  (zawiera VAT)

NAMIOTY NA FESTYN – PRODUKT DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA.

Prowadząc działalność eventową lub zajmując się handlem podczas targów i festynów musimy posiadać miejsce, w którym będziemy oferować nasze usługi. W Polsce zdecydowana większość festynów odbywa się na świeżym powietrzu. To oznacza, że wystawcy i handlarze muszą niemal co weekend z trwogą patrzeć na prognozy pogody. Pogoda bowiem jest kluczowa w czasie tego typu imprezy. Drobny deszcz czy silniejszy wiatr oznaczają mniejszą liczbę odwiedzających a co za tym idzie również dużo mniejszy zarobek. Myśląc o swoim punkcie handlowym podczas festynów, targów czy dni miasta należy zwrócić swoją uwagę na pawilony na festyn od firmy Plinth.

NAMIOTY NA TARGI – TYLKO OD PLINTH!

Na rynku producentów i dystrybutorów pawilonów handlowych panuje niespotykany tłok. Jak więc znaleźć produkt, który będzie odpowiadał naszym potrzebom a jednocześnie będzie wytrzymały, solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu m.in. grubego aluminium do budowy konstrukcji namiotów, Plinth osiągnął idealny kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą. Namioty na targi mają wysoką owiewkę, ciasno przylegające ściany i mocno napięty dach co pozwala na dobrą ochronę przed niekorzystną pogodą. Materiał, z którego wykonano ściany i dach to wysokiej klasy wodoodporny poliester, do wyboru w dwóch rodzajach: cieńszy, importowany oraz polski charakteryzujący się gramaturą 360g/m2.

PAWILONY NA TARGI – DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Plinth oferuje nie tylko pawilony na targi, ale również usługi ich personalizacji. To oznacza, że do każdego zamówionego namiotu można zażyczyć sobie nadruk w dowolnym wzorze i kolorze. Plinth wykona projekt i poprawki w cenie! Projekt w wersji 3D, klient może zobaczyć jeszcze przed nadrukowaniem grafiki. To wygodna forma stworzenia dla własnego przedsiębiorstwa charakterystycznej przestrzeni, która będzie wyróżniać się na każdym festynie i na każdych targach. Żaden klient nie ominie naszego stoiska.

W ofercie mamy również namioty reklamowehandloweogrodoweeventowena festyny i targipogrzebowe.

Wróć na górę