Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Show

Namiot ekspresowy T7 2x2 - Polski

1 349,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 2x3 - Polski

1 449,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x3

899,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x3 - Polski

1 450,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x4,5

999,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x4,5 - Polski

1 549,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x6

1 119,00  (zawiera VAT)

Namiot ekspresowy T7 3x6 - Polski

1 669,00  (zawiera VAT)

Namioty L3 to najlepszy wybór przy organizacji różnego rodzaju eventów. Są lekkie, a ich montaż oraz sposób składania jest niezwykle prosty. Dzięki temu właśnie nasze namioty ogrodowe L3 można przewozić bez najmniejszego problemu. Wybierając firmę Plinth – wybierasz produkty w najlepszej cenie.

Tanie namioty L3 oferowane przez firmę Plinth są stuprocentowo wodoszczelne oraz przeciwwietrzne. Ich waga jest niewątpliwą zaletą. Dla nabywców, którzy potrzebują dodatkowo dociążyć namioty oferujemy dodatkowy zakup obciążników w atrakcyjnej cenie. Nie ukrywamy natomiast, że namioty ogrodowe L3 będą najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy raczej sporadycznie zamierzają uczestniczyć w promocyjnych eventach. Przy odpowiednim dbaniu o produkt może on nam służyć ponad rok.

W naszej ofercie pawliony ogrodowe L3 znajdują się w pięciu różnych rozmiarach: 2×2, 2×3, 3×3, 3×4,5, 3×6. Każdy podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. Producent namiotów ogrodowych Plinth znając potrzeby swoich klientów, stara się wyjść im naprzeciw, dlatego do każdego zamówienia została dołączona możliwość dokupienia dodatkowej ściany z zamkiem bądź dodatkowej ściany pełnej. Namioty ogrodowe czy te wykorzystywane do cateringu, czy na imprezach plenerowych – nasze produkty sprawdzą się w każdej branży i na każdą okazję.

Namiot ogrodowe L3 występuje w sześciu wariantach kolorystycznych: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądają Państwo ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami!

Namioty ogrodowe Cena

Nasze namioty ogrodowe cena to najkorzystniejszy wybór na rynku. Oferujemy namioty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Namioty ogrodowe L3 są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy nie będą z nich korzystali systematycznie. Przy sporadycznym użytkowaniu – nasze namioty będą strzałem w dziesiątkę. Jeśli natomiast interesuje Państwa oferta namiotów gotowych przetrwać naprawdę długie lata aktywnego użytkowania zachęcamy do zainteresowania się ofertą. W ofercie mamy również namioty reklamowehandloweogrodoweeventowena festyny i targipogrzebowe.

Zamówienia na namioty ogrodowe producent Plinth realizuje w ciągu 24 godzin. Nasze produkty wysyłamy na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Siekierczynie 267A 59-818. Udanych zakupów!

Wróć na górę