Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie 1–16 z 45 wyników

Show

NAMIOTY EVENTOWE – GDY POGODA PRÓBUJE ODWOŁAĆ IMPREZĘ

Branża eventowa to jedna z tych gałęzi przemysłu rozrywkowego, która najczęściej musi mierzyć się z niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Gdy firmowa impreza stoi pod znakiem zapytania a urodzinowe „party” dla dzieciaków może zostać odwołane przez groźbę deszczu – z pomocą przychodzą wytrzymałe namioty eventowe. Dzięki ich zastosowaniu możemy być pewni, że odwiedzający znajdą schronienie przed ewentualnym deszczem a malowanie twarzy będzie mogło odbywać się bez obawy, że kolorowe malunki spłyną z twarz dzieci równie szybko jak ich uśmiech. Namioty eventowe to jednak nie tylko ochrona przed deszczem. To również dobre zabezpieczenie dla naszego stanowiska, które może być narażone na działanie silnego wiatru. Dobierając namioty na event wybierajmy te, które dają gwarancję stabilności i wytrzymałości!

NAMIOTY POKAZOWE – NA ZEWNĄTRZ I POD DACHEM

Proponowane przez firmę Plinth namioty zadowolą nie tylko branżę eventową. Z powodzeniem mogą również służyć jako namioty pokazowe dla każdego rodzaju działalności. Świetnie nadają się jako rozgraniczenie stoisk na dużych targach i konferencjach dzięki czemu odgrodzimy naszą ofertę od stoisk sąsiadujących. Zapewnimy też gościom targów nieco miejsca na rozmowę lub zaczerpnięcie dodatkowych informacji na temat oferty.

CO WYRÓŻNIA NASZE NAMIOTY NA EVENT?

Po pierwsze: wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu specjalnego materiału dachu i ścian nasze pawilony eventowe zapewniają zwiększoną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Posiadają wysoką owiewkę, mocno napięty dach i równo dolegające ściany. Specjalny materiał, z którego zrobione są ściany i dach, czyli poliester wykończony powłoką PVC jest wodoodporny co oznacza, że nasze pawilony pokazowe nie boją się deszczu. Gramatura 210g na metr kwadratowy oznacza z kolei, że materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Po drugie: stabilność. Namioty pokazowe od Plinth charakteryzują się dużą, solidną stopą, która ogranicza uginanie namiotu przy dużym wietrze. Z kolei aluminiowa konstrukcja z łącznikami wykonanymi z tworzywa podnosi wspomnianą odporność namiotu na wiatr i zmniejsza ryzyko jego połamania. To idealne rozwiązanie dla firm, które organizują lub biorą udział w wydarzenia na zewnątrz i pod dachem.

W ofercie mamy również namioty reklamowehandloweogrodoweeventowena festyny i targipogrzebowe.

Wróć na górę