Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show

Namiot handlowy H45 3x6

2 434,00  (zawiera VAT)

Namioty handlowe ekspresowe H45 to najbardziej wytrzymały model oferowany przez firmę Plinth. Ciężki, stalowy namiot handlowy z nadrukiem posłuży naszym klientom na wiele lat. Mocne wykończenie, solidna i stalowa konstrukcja – jest najcięższa, ale za to NIEZNISZCZALNA!

Nasze namioty handlowe producent Plinth oprócz solidnej konstrukcji charakteryzują się również tym, że można na nich umieścić materiał reklamowy. Wykonujemy nadruki w miejscu wybranym przez klienta. Nadruk na owiewkach, ścianach i dachu – wystarczy, że klikniesz odpowiednie pole przed zakupem. W zależności od naszych wyborów, cena sama się zaktualizuje. Nie musisz więc szukać cenników ani martwić się o dodatkowe koszty, wszystko jest przedstawione czarno na białym. Projekty 2D oraz poprawki do nich oferujemy GRATIS. Są one NIEZOBOWIĄZUJĄCE do zakupu! Przy zamówieniu namiotu z minimum trzema elementami do druku oferujemy bezpłatny projekt 3D!

Wybierając namiot handlowy H45, dotrzesz ze swoją reklamą wszędzie. Idealna wielkość namiotu zapewni ci idealną reklamę oraz nie pozwoli „wtopić się w tło”. Jednocześnie, pozwoli ci dotrzeć ze swoją reklamą wszędzie. Nasi klienci często spotykają się z tym, że na większe namioty wyznaczana jest specjalna, osobna przestrzeń. Uniemożliwia to prezentację własnych ofert w centrum zainteresowania – a przecież taki właśnie mamy cel! Dlatego właśnie pawilon handlowy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Namioty handlowe cieszą się tak dużą popularnością również ze względu na to, że można je składać i rozkładać wielokrotnie, co nie ma wpływu na ich żywotność. A to za sprawą bardzo mocnych łączników, które zostały zrobione z nylonu. Są znacznie trwalsze niż tradycyjne stalowe. Namiot można w bardzo prosty sposób składać i rozkładać. Sprzyja temu wygodny przycisk, który służy do blokowania konstrukcji dachowej. Daje on także gwarancję, że całość nie będzie falować na wietrze. Stelaż dodatkowo jest zabezpieczany poprzez malowanie proszkowe, które stanowi doskonały impregnat.

Namioty są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych stanowisk stacjonarnych. Są bardzo chętnie wykorzystywane w gastronomii. Umożliwiają szybki transport i przemieszczenie się od jednego punktu do drugiego. Często można je spotkać na różnego rodzaju festynach. Atutem tego rozwiązania są także wygodne torby, w których można zmieścić cały namiot handlowy.

Każdy namiot handlowy w naszym sklepie dostępny jest w trzech różnych rozmiarach:
– Namiot handlowy 3×3
– Namiot handlowy 3×4,5
– Namiot handlowy 3×6

Podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. W razie potrzeby istnieje możliwość dokupienia kompletu obciążników. Wszystkie dostępne namioty handlowe z nadrukiem mogą być wyposażone w dodatkową ścianę z zamkiem bądź dodatkową ścianę pełną – wystarczy tylko kliknąć wybraną opcję przed dokonaniem zakupu.

Producent namiotów handlowych H45 Plinth oferuje produkty w sześciu standardowych kolorach: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy pawilon handlowy z nadrukiem zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Cena – Pawilony / Namioty handlowe

Nie mamy wątpliwości, co do tego, że nasze namioty handlowe cena nie zawiodą naszych klientów. Jakość na najwyższym poziomie, wytrzymałość oraz solidna konstrukcja. Czy można chcieć czegoś więcej? Wiemy, że tak! Namioty handlowe ceny są bezkonkurencyjne. Naturalnie, koszta związane z zakupem produktu lepszej jakości wiążą się z podwyższeniem ceny. Wiemy jednak, że nasz namiot handlowy cena jest najtańszy na rynku polskim.

Czas realizacji zamówienia na namiot handlowy ekspresowy wynosi jedynie 7 dni! Prowadzimy wysyłkę na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w oddziale w Siekierczynie 267A, 59-818.

W ofercie mamy również namioty reklamowe, handlowe, ogrodowe, eventowe, na festyny i targi, pogrzebowe.

Wróć na górę