Rozmiar 3x6

Potrzebujesz bardzo dużej powierzchni wystawienniczej? Powinieneś postawić na namioty reklamowe 3×6. Niezależnie od branży, w której się specjalizujesz – jeżdżąc na jakiekolwiek targi czy też festyny, powinieneś zaopatrzyć się właśnie w ten produkt. Zapewnia on stuprocentową swobodę ruchów podczas podejmowaniu działań i wchodzenia w interakcje z potencjalnymi klientami. Oferowane przez nas produkty są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na idealne dopasowanie barwy do charakteru przedsiębiorstwa. Personalizację zapewnia oferowany przez nas nadruk. Jest on w pełni profesjonalny, ponieważ to właśnie w tym się specjalizujemy. Możesz stworzyć indywidualny projekt, spełniając potrzeby każdego klienta. Dbamy o to, aby był on trwały i nie wyblakł przez słońce czy też deszcz.

Prosty montaż namiot 3×6 reklamowy to kolejny atut tego produktu. Całość można złożyć w prawdziwie ekspresowym tempie. Wystarczą do tego ręce chętne do pracy, a namiot będzie gotowy zaledwie w ciągu chwili. A to za sprawą trwałego, ale prostego w obsłudze stelaża. Został on wyposażony, między innymi w trójkątne stopy ze stali, które zapewniają stabilne ułożenie namiotu reklamowego na podłożu. Bardzo pomocne są przyciski, które ułatwiają montaż. Dzięki nim konstrukcję składa się i rozkłada w chwilę. Podwójne dystanse sprawiają, że konstrukcja dachowa jest w odpowiedni sposób usztywniona, dzięki czemu nie zostanie uszkodzona nawet podczas silnego wiatru. Łączniki na śruby, które zostały zrobione ze stali sprawiają, że cała konstrukcja jest stabilniejsza i nie chybocze się na wietrze. Dużym atutem jest możliwość dostosowania namiotu do swoich potrzeb przy pomocy pięciu poziomów wysokości.

Namioty z reklamą 3×6 są dostępne w dwóch wariantach. Zarówno z kompletem obciążeń, jak i bez nich. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, dlatego pozostawiamy im ten wybór. Waga dodatkowych obciążeń wynosi dwadzieścia sześć kilogramów. Przy ich pomocy namiot będzie stabilniejszy, a zmienne warunki atmosferyczne nie będę żadnym problemem dla wystawców.

Polecamy również namioty handlowe i namioty ogrodowe.