Rozmiar 3x4,5

W ofercie naszego sklepu znaleźć można najwyższej jakości namioty handlowe 3×4,5. Są one bardzo stabilne, ale przede wszystkim wytrzymałe. Są one dedykowane do intensywnego użytkowania, dlatego sprawdzą się nawet w bardzo ekstremalnych warunkach pogodowych. Wszystkie są szyte na indywidualne zamówienie klienta, dlatego ma on pełną dowolność w wyborze idealnego dla siebie koloru. Dodatkowym atutem jest to, że nie ma to żadnego wpływu na cenę.

Każdy z namiot handlowy 3×4,5 może zostać urozmaicony odpowiednim nadrukiem. Możesz postawić na dowolny napis, logo czy też zdjęcie. Nadruk może zostać umieszczony w każdym miejscu na przestrzeni namiotowej. Konstrukcja składa się z bardzo odpornego stelażu, trzech ścian, a także dachu. W ścianach mogą znaleźć się okna, a także drzwi. Wszystko jest zależne od indywidualnych potrzeb klienta.

Stelaż składa się nie tylko ze stalowych nóg i szabli, które zapewniają pełną stabilność konstrukcji, ale także z mocnych, nylonowych łączników. Są one zdecydowanie trwalsze od stalowych, zatem pozwalają na dłuższe użytkowanie namiotu. Namiot handlowy 3×4,5 składa się również z praktycznych przycisków blokujących konstrukcję dachową, a także tych umożliwiających regulację wysokości. Jest to bardzo istotna funkcja, która umożliwia wygodny handel wszelakimi produktami. Cała konstrukcja jest w specjalny sposób impregnowana przy pomocy malowania proszkowego.

Produkty przez nas oferowane to gwarancja najwyższej jakości. Zmienne warunki atmosferyczne nie są w tym przypadku żadnym problemem. Całość jest wodoodporna, a deszcz nie dostanie się do środka nawet za pośrednictwem szwów. Są one dodatkowo wzmacniane, co daje pełną gwarancję ochrony. Sam stelaż jest doskonałej jakości, dzięki czemu częste rozkładanie i składanie nie będzie miało wpływu na jego żywotność.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele różnych rodzajów namiotów handlowych, jak również namiotów ekspresowych i namiotów reklamowych. Różnią się one nie tylko wielkością, ale również przeznaczeniem. Handlowe są bardziej wytrzymałe od reklamowych. Mają one różne przeznaczenie, dlatego mogą być robione z innych materiałów. Z kolei każdy z wykonanych przez nas nadruków charakteryzuje się oryginalnością, ale przede wszystkim wyjątkową starannością, co pozwala na wyróżnienie się z tłumu sprzedawców i jest doskonałym sposobem na reklamę i zwrócenie uwagi klienta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1