Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie jednego wyniku

Show

Leżak drewniany Classic 50 - 22 kolory

115,00  (zawiera VAT)

Leżaki reklamowe to kolejna nietypowa przestrzeń, którą warto wykorzystać na oryginalną reklamę. Najczęściej korzysta się z nich podczas imprez i przy basenach, ale stanowią też świetny gadżet nadający się na prezent. W swojej ofercie posiadamy leżaki z nadrukiem, wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, by jak najlepiej służyły celom marketingowym. Stelaż zbudowany jest z drewna bukowego, każdy jego element jest szlifowany i zaokrąglony. Materiał siedziska jest wygodny i wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i oddychający. Można go łatwo zdjąć i wyczyścić, aby za każdym razem wyglądał świeżo i zachęcająco. Leżaki naszej firmy są bezpieczne w użytkowaniu, posiadają regulację oparcia, można je z łatwością złożyć i rozłożyć, co z całą pewnością ułatwia transport. Leżak po rozłożeniu jest stabilny, zabezpieczony listewkami, tak by nie uległ przypadkowemu złożeniu. Nasze leżaki mają wytrzymałość 120 kg.

Leżaki reklamowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Posiadamy tanie leżaki, dostępne na każdą kieszeń, zarówno w sprzedaży hurtowej jak detalicznej.

Leżak z logo to na pewno ciekawa forma reklamy, która jeszcze nie zdążyła opatrzyć się odbiorcom, więc zwraca na siebie uwagę, a do tego wzbudza pozytywne uczucia, bo leżaki kojarzą nam się z odpoczynkiem i przyjemnym spędzaniem czasu

Wróć na górę