Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Show

Rollup 100x200

239,00  (zawiera VAT)

Rollup 85x200

219,00  (zawiera VAT)

ROLLUPY REKLAMOWE – TANIE I SKUTECZNE ROZWIĄZANIE

Poszukując rozwiązań reklamowych dla swojej firmy, warto zwracać uwagę nie tylko na przekaz telewizyjny, bloki reklamowe w radiu czy reklamę outdoorową na potężnych billboardach. Początkujący przedsiębiorca swoją markę powinien promować na nieco mniejszą skalę. Najlepszym i jednocześnie stosunkowym sposobem na reklamowanie swojej firmy są rollupy reklamowe.

DLA KOGO?

Rollupy reklamowe oferowane przez Plinth pomieszczą wiele informacji, z którymi twoi potencjalni klienci chętnie się zapoznają. Co więcej, ponieważ rollupy reklamowe są stosunkowo niewielkie, zajmą mało miejsca a co za tym idzie świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. Rollupy reklamowe to też tani koszt, dlatego idealnie nadają się do krótkich akcji promocyjnych, przy których nieco zmieniamy koncepcję wyglądu naszego produkty i chcemy to wyeksponować. Poszukując idealnego projektu, nie musimy udawać się do innego producenta. Plinth za darmo dobierze grafiki. Do wyboru jest niemal sto projektów, które można dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

ROLL-UP – PROSTOTA I SKUTECZNOŚĆ.

Rollupy reklamowe są uniwersalną formą promowania się. Na tę ich cechę wpływa również prostota ich montażu i obsługi. Każdy z rollupów od Plinth wyposażony jest w listwę typu „Express Clip” co oznacza błyskawiczną wymianę wydruków. Taśma 3m zapewni pewne mocowanie grafiki do systemu zwijającego a maszt połączony elastyczną linką nigdy się nie zgubi. Rollupy reklamowe nie obawiają się pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. W ofercie specjalnej firma Plinth posiada obciążenia-stabilizatory, które ciasno przylegają do nogi rollupu. Jedno obciążenie waży 7 kilogramów, do jednego rollupu założyć należy maksymalnie cztery takie obciążenia. Po skończonych targach czy akcji promocyjnej rollupy

Wróć na górę