Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Czym są akcesoria reklamowe?

Jest to zestaw produktów, które mają za zadanie odpowiednie rozpowszechnienie marki, firmy lub artykułu. Produkty te powinny trafić do jak największej liczby odbiorców, tak, by zachęcić ich do zakupu danego towaru lub też do skorzystania z konkretnych usług firmy. Reklamy o szerokim zasięgu mogą być stosowane w często odwiedzanych miejscach, w centrach handlowych, na budynkach, przy drodze.

Jakie produkty reklamowe wybrać?

To, na jaki typ artykułu reklamowego się zdecydujesz, zależy głównie od tego w jaki sposób będzie on wykorzystany, czy jako ekspozycja stała, przenośna, okazjonalna.

  • Flagi reklamowe – do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Zwracają na siebie uwagę poruszając się na wietrze, dlatego nazywane są winderami. Wykonane z materiałów wysokiej jakości odporne są na działanie warunków atmosferycznych. Ich rozmiar, lekkość i możliwość składania sprawiają, że świetnie sprawdzają się też w przestrzeniach zamkniętych, jak hale, biura czy stoiska targowe. Bez problemu można je transportować z miejsca na miejsce jak również zmieniać ich ustawienie. To akcesoria reklamowe, które świetnie sprawdzą się podczas eventów, targów i różnego rodzaju imprez.
  • Bannery reklamowe – głównie stosowane zewnętrznie, przeważnie drukowane na płachcie materiału i stanowią przekaz informacyjny albo marketingowy. Wysoka klasa wykonania, gwarancja jakości nadruków, odporność na blaknięcie, oraz użycie świetnego gatunku materiału bannerowego – to wszystko zapewniamy w bardzo korzystnej cenie.
  • Leżaki reklamowe – to pomysłowa, dość oryginalna wciąż forma reklamy. Budzi miłe skojarzenia, nadaje się więc do stosowania podczas imprez i w miejscach, gdzie głównymi odbiorcami są ludzie młodzi, chcesz zareklamować swoje stoisko z jedzeniem na zjeździe food trucków, a może wypromować dyskotekę na miejskiej plaży, leżaki nadadzą się idealnie. Stworzone ze sprawdzonych materiałów gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Proponowane przez nas produkty reklamowe to wysoka klasa produktów w okazyjnych cenach. Niech brak konkretnej wizji ani projektu nie stanie Ci na przeszkodzie, nasi graficy pozostają do Twojej dyspozycji, wszystko po to, by Twoja firma cieszyła się skuteczną i wyjątkową reklamą.

Wróć na górę