Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie jednego wyniku

Show

Banner reklamowy - cena za m2

35,00  (zawiera VAT)

Czym jest banner reklamowy?

Jest to szczególna forma reklamy zewnętrznej, komunikatu lub innego przekazu. Najczęściej  wydrukowany jest na płachcie materiału i stanowi pewien przekaz informacyjny albo marketingowy.

Reklama zewnętrzna jest bardzo skuteczną, pod warunkiem, że zostanie umieszczona we właściwym miejscu. Codziennie ma szansę dotrzeć nawet do kilku tysięcy odbiorców. Bannery reklamowe stanowią nieodzowny element krajobrazu miasta, natykamy się na nie na każdym kroku i bywa, że tracimy nimi zainteresowanie, lub w ogóle nie zwracamy na nie uwagi. Jednak jeśli banner reklamowy wyróżniać się będzie ciekawą treścią, to przyciągnie wzrok i pobudzi ciekawość. Czasem wystarczy oryginalny symbol umieszczony na bannerze, chwytliwe hasło, niebanalna czcionka czy pomysłowa grafika. Nie bez znaczenia jest też paleta barw jakiej się użyje projektując banner reklamowy.

Niezwykle istotna jest też oczywiście jakość wykonania, aby stała się jak najlepszą wizytówką firmy lub marki.  Gwarantujemy wysokiej klasy nadruki, odporne na blaknięcie, oraz użycie świetnego gatunku materiału bannerowego, którego specjalny splot powoduje, że jest odporny na rozerwanie. Boki banera wykańczamy zgrzewem maszynowym i ocynkowanymi oczkami, by wzmocnić materiał i wydłużyć jego użytkowanie. Drukujemy dla Państwa do maksymalnej szerokości 150 cm, jednak przy szerszych i większych bannerach reklamowych łączymy za pomocą zgrzewów.

Banner reklamowy cena za m2. Nasza firma oferuje bardzo atrakcyjną cenę banneru. Już za 35 zł za m2 otrzymasz wysokiej jakości nadruk. Pamiętaj, każdy kolejny metr kwadratowy Twojej reklamy to niejako kolejny przedmiot, więc kupując 10 metrowy banner- zamawiasz 10 sztuk bannerów. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług zarówno wtedy, gdy posiadasz własny koncept, ale również, gdy potrzebujesz pomocy fachowca. Oferujemy Ci trzy darmowe poprawki do projektu, jaki dla Ciebie wykonamy.

Wróć na górę