Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Poznaj nasze

mETODY NADRUKU

Termotransfer HTV

Polega na wydrukowaniu elementów na specjalnej folii, a następnie wgrzaniu ich w tkaninę pod wysokim ciśnieniem.

Sublimacja

To proces w którym wydruk wykonywany jest wodnymi tuszami na specjalnym papierze, a następnie przenoszony jest na czystą białą tkaninę

Folia HTV po nadruku zostaje zdjęta z tkaniny i pozostaje wyłącznie zadruk

Poznaj druk termotransferowy

Druk termotransferowy jest uniwersalny, ponieważ może zostać wykonany na każdym namiocie z naszej oferty. W pierwszej kolejności wykonujemy wydruk na specjalnej folii, z której usuwamy wszystkie zbędne elementy i pozostawiamy wyłącznie grafiki do nadruku. Następnie nadruk przenoszony jest pod wysokim ciśnieniem w prasie termotransferowej.

Kalander do przenoszenia wydruku z papieru na tkaninę

Poznaj druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny wykonujemy wyłącznie na namiotach POLSKICH. Technika ta polega na wydrukowaniu całego elementu (np całej ściany / części dachu) na specjalnym papierze, a następnie metodą sublimacji i pod wysoką temperaturą nadruk przenoszony jest na tkaninę. 

Druk sublimacyjny możliwy jest do wykonania wyłącznie na białej tkaninie, dlatego niezadrukowana strona tkaniny pozostaje biała

Namiot z nadrukiem termotransferowym

Możliwy zadruk tylko tych grafik które można obrysować, o jednym boku nie dłuższym niż 95cm. BRAK możliwości wydruku małych elementów, a także wydruku bardzo dużych obiektów (np 90x300cm)

Nadruk można wykonać na kolorowej tkaninie – środek namiotu zostaje w kolorze tkaniny

Może zostać wykonany na DOWOLNYM namiocie z naszej oferty 

Namiot z nadrukiem sublimacyjnym

Wydruk dowolnej grafiki, wraz z tłem i efektami jak np. cień, przeźroczystość. Brak ograniczeń co do wielkości grafik umieszczonych na projekcie. Wymagana wysoka jakość grafik.

Nadruk możliwy wyłącznie na BIAŁEJ tkaninie – namiot od środka pozostaje BIAŁY (jak na zdjęciu powyżej)

Może zostać wykonany jedynie na namiotach POLSKICH 

Obie metody zadruku dostarczają nadruk wysokiej jakości i bardzo zbliżonej trwałości. Metodę nadruku dobieramy indywidualnie do projektu. Jeżeli jednak chcesz zadrukować całe elementy “od deski do deski”, to wtedy na 100% nadruk zostanie wykonany metodą sublimacji.

Jeżeli nie jesteś pewien którą metodą zostanie wykonany Twój projekt – zapytaj nasz zespół 🙂

Wróć na górę