SEARCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show

Namioty handlowe ekspresowe H45 to najbardziej wytrzymały model oferowany przez firmę Plinth. Ciężki, stalowy namiot handlowy z nadrukiem posłuży naszym klientom na wiele lat. Mocne wykończenie, solidna i stalowa konstrukcja – jest najcięższa, ale za to NIEZNISZCZALNA!

Nasze namioty handlowe producent Plinth oprócz solidnej konstrukcji charakteryzują się również tym, że można na nich umieścić materiał reklamowy. Wykonujemy nadruki w miejscu wybranym przez klienta. Nadruk na owiewkach, ścianach i dachu – wystarczy, że klikniesz odpowiednie pole przed zakupem. W zależności od naszych wyborów, cena sama się zaktualizuje. Nie musicie więc szukać cenników, ani zastanawiać się nad dodatkowymi kosztami. Wszystko napisane jest czarno na białym. Projekty 2D oraz poprawki do nich oferujemy GRATIS. Są one NIEZOBOWIĄZUJĄCE do zakupu! Przy zamówieniu namiotu z minimum trzema elementami do druku oferujemy bezpłatny projekt 3D!

Wybierając namiot handlowy dotrzesz ze swoją reklamą wszędzie. Idealna wielkość namiotu zapewni ci idealną reklamę oraz nie pozwoli „wtopić się w tło”. Jednocześnie, pozwoli ci dotrzeć ze swoją reklamą wszędzie. Nasi klienci często spotykają się z tym, że na większe namioty wyznaczana jest specjalne, osobna przestrzeń. Uniemożliwia to prezentację własnych ofert w centrum zainteresowania – a przecież taki właśnie mamy cel! Dlatego właśnie pawilon handlowy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Namioty handlowe cieszą się tak dużą popularnością również ze względu na to, że można je składać i rozkładać wielokrotnie, co nie ma wpływu na ich żywotność. A to za sprawą bardzo mocnych łączników, które zostały zrobione z nylonu. Są znacznie trwalsze, niż tradycyjne stalowe. Namiot można w bardzo prosty sposób składać i rozkładać. Sprzyja temu wygodny przycisk, który służy do blokowania konstrukcji dachowej. Daje on także gwarancję, że całość nie będzie falować na wietrze. Stelaż dodatkowo jest zabezpieczany poprzez malowanie proszkowe, które stanowi doskonały impregnat.

Namioty są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych stanowisk stacjonarnych. Są bardzo chętnie wykorzystywany w gastronomii. Umożliwiają szybki transport i przemieszczenie się od jednego punktu do drugiego. Często można je spotkać, na przykład na różnego rodzaju festynach. Atutem tego rozwiązania są także wygodne torby, w których można zmieścić cały namiot handlowy.

Każdy namiot handlowy w naszym sklepie dostępny jest w trzech różnych rozmiarach: .
– Namiot handlowy 3×3
– Namiot handlowy 3×4,5
– Namiot handlowy 3×6

Podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. W razie potrzeby, istnieje możliwość dokupienia kompletu obciążników. Wszystkie dostępne namioty handlowe z nadrukiem mogą być wyposażone w dodatkową ścianę z zamkiem bądź dodatkową ścianę pełną – wystarczy tylko kliknąć wybraną opcję przed dokonaniem zakupu.

Producent namiotów handlowych H45 Plinth oferuje produkty w dostępne w sześciu standardowych kolorach: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy pawilon handlowy z nadrukiem zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Cena – Pawilony / Namioty handlowe

Nie mamy wątpliwości, co do tego, że nasze namioty handlowe cena nie zawiodą naszych klientów. Jakość na najwyższym poziomie, wytrzymałość oraz solidna konstrukcja. Czy można chcieć czegoś więcej? Wiemy, że tak! Namioty handlowe ceny są bezkonkurencyjne. Naturalnie, koszta związane z zakupem produktu lepszej jakości wiąże się z podwyższeniem stawi. Wiemy jednak, że nasz namiot handlowy cena jest najtańszy na rynku polskim.

Czas realizacji zamówienia na namiot handlowy expresowy wynosi jedynie 7 dni! Prowadzimy wysyłkę na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w oddziale w Siekierczynie 267A 59-818.

W ofercie mamy również namioty reklamowehandloweogrodoweeventowena festyny i targipogrzebowe.

Wróć na górę