Rozmiar 3x6

Czas to pieniądz, o czym doskonale wiedzą wszyscy właściciele firm. Z myślą o nich powstał ekspresowy namiot handlowy 3×6. Wyróżnia go wyjątkowo stabilny stelaż, który jest bardzo prosty w montażu. Po złożeniu całości w środku jest bardzo dużo miejsca, co sprzyja swobodnemu poruszaniu się i sprzedawaniu poszczególnych produktów. Wszystkie namioty handlowe 3×6 są szyte pod indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu każdy ma możliwość wybrania koloru produktu. Namiot handlowy składa się nie tylko ze stelaża, ale również dachu i ścian. W ścianach z kolei mogą powstać okna, a także drzwi. Ostateczny wygląd całości zależy od indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Namioty handlowe 3×6 cieszą się tak dużą popularnością również ze względu na to, że można je składać i rozkładać wielokrotnie, co nie ma wpływu na ich żywotność. A to za sprawą bardzo mocnych łączników, które zostały zrobione z nylonu. Są znacznie trwalsze, niż tradycyjne stalowe. Namiot można w bardzo prosty sposób składać i rozkładać. Sprzyja temu wygodny przycisk, który służy do blokowania konstrukcji dachowej. Daje on także gwarancję, że całość nie będzie falować na wietrze. Stelaż dodatkowo jest zabezpieczany poprzez malowanie proszkowe, które stanowi doskonały impregnat.

Namioty są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych stanowisk stacjonarnych. Są bardzo chętnie wykorzystywany w gastronomii. Umożliwiają szybki transport i przemieszczenie się od jednego punktu do drugiego. Często można je spotkać, na przykład na różnego rodzaju festynach. Atutem tego rozwiązania są także wygodne torby, w których można zmieścić cały namiot handlowy 3×6.

Indywidualny charakter produktu nadaje nie tylko sam kolor, ale również spersonalizowany nadruk. Może on składać się zarówno z napisu, jak i logo oraz zdjęcia. Nadruk może zostać umieszczony w dowolnym miejscu na całym namiocie. Jest to dobry sposób na skuteczne przyciągnięcie uwagi każdego klienta. Możemy stworzyć projekt od podstaw i wprowadzić w nim ewentualne poprawki, według życzeń każdego zamawiającego.

W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju namioty w wielu kolorach. Mogą one być nie tylko handlowe, ale też reklamowe. Dobrze sprawdzają się nie tylko w przypadku sprzedaży produktów, ale także usług. Wiele firm nie wyobraża sobie wyjazdu na targi bez odpowiedniego, spersonalizowanego namiotu. Mamy również namioty ekspresowe oraz namioty reklamowe w różnych rozmiarach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1