Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Namioty Reklamowe Ekspresowe T4

Kliknij aby przejść do wybranej kategorii

Namioty reklamowe ekspresowe T4 z nadrukiem reklamowym od Plinth to najlepszy wybór. Są lekkie, ich rozkładanie oraz składanie nie sprawia żadnych trudności. Postaw na wygodę i cenę! Oferowane przez naszą firmę pawilony reklamowe są najtańsze w Polsce – najniższa cena. Namioty o ulepszonej konstrukcji – nie wichrują się pod wpływem wiatru!

Kluczowym elementem tego namiotu będzie nadruk reklamowy. Namiot reklamowy z nadrukiem – jak będzie wyglądał proces realizacji takiego zamówienia? Po wybraniu odpowiedniego produktu – sami zadecydujecie, w którym miejscu mamy umieścić druk. Wybierając odpowiednią opcję, nowa cena automatycznie się zaktualizuje. Projekty 2D oraz poprawki do nich oferujemy GRATIS. Są one NIEZOBOWIĄZUJĄCE do zakupu! Przy zamówieniu namiotu z minimum trzema elementami do druku oferujemy bezpłatny projekt 3D!

Namiot reklamowy producent Plinth dostępny jest w pięciu rozmiarach:  2×2, 2×3, 3×3, 3×4,5, 3×6. Każdy podstawowy zestaw zawiera trzy ściany i pokrowiec. Ponadto, do każdego z namiotów można dokupić komplet obciążników, które zwiększą stabilność całej konstrukcji, która – jak już zaznaczyliśmy – jest wyjątkowo lekka. Wszystkie dostępne namioty z nadrukiem mogą być wyposażone w dodatkową ścianę z zamkiem bądź dodatkową ścianę pełną – wystarczy tylko kliknąć wybraną opcję przed dokonaniem zakupu.

Rozmiar namiotu reklamowego?

Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę i zastanawiasz się nad sposobem na dobry marketing – postaw na wysokiej trwałości namioty reklamowe 3×3. Dostępne w naszym sklepie produkty są wykonywane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu służą naszym klientom przez bardzo długi czas. Jest to doskonały sposób na to, aby doskonale zaprezentować się na wszelkiego rodzaju targach.

Potrzebujesz bardzo dużej powierzchni wystawienniczej? Powinieneś postawić na namioty reklamowe 3×6. Niezależnie od branży, w której się specjalizujesz – jeżdżąc na jakiekolwiek targi czy też festyny, powinieneś zaopatrzyć się właśnie w ten produkt. Zapewnia on stuprocentową swobodę ruchów podczas podejmowaniu działań i wchodzenia w interakcje z potencjalnymi klientami

Każdy namiot z nadrukiem T4 występuje w sześciu wariantach kolorystycznych: beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy namiot z nadrukiem zgodny z waszymi oczekiwaniami.

CENA – Namiot reklamowy z nadrukiem

Jesteśmy przekonani, że każdy oferowany przez nas namiot z nadrukiem będzie dla naszych klientów strzałem w dziesiątkę. Nie ukrywajmy, że najważniejszym aspektem w tym przypadku będą koszta. Cena namiotów reklamowych jest niewątpliwie najkorzystniejsza w Polsce. Jakość też jest niewątpliwie ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby i w tej kwestii sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jeśli namiot reklamowy z nadrukiem to tylko u nas!

Należy też podkreślić, że czas realizacji zamówienia na namioty reklamowe producent Plinth wynosi jedynie 7 dni! Pawilony reklamowe z nadrukiem wysyłamy na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Siekierczynie 267A 59-818.

Namioty, pawilony, altany, wiaty. Poza tym, w ofercie mamy również namioty handlowe, ogrodowe, eventowe, na festyny i targi, pogrzebowe.

Wróć na górę