Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show

Namiot ekspresowy T7 3x4,5 - Polski

1 549,00  (zawiera VAT)

POLSKI Namiot ekspresowy aluminiowy A40 3x4,5

2 735,00  (zawiera VAT)

Aby łatwiej było Ci wybrać, poniżej przedstawiamy skrócone opisy i zastosowania naszych stelaży:

Najlepszy stelaż o nodze kwadratowej 30mm na rynku, oraz bardzo stabilny. Wykonanie detali jest precyzyjne, malowanie proszkowe jest wysokiej jakości.  Model ten ma cztery poziomy wysokości. Do blokady stelaża służy wygodny system O-ring. 

Zastosowanie: ten model możemy polecić do każdych krótkookresowych potrzeb – może to być namiot na handel, może to być namiot gastronomiczny, pogrzebowy lub eventowy

Inoowacyjny i jednocześnie nasz autorski stelaż. Jest wykonany ze stali malowanej proszkowo o grubości 0,8mm. Zastosowaliśmy nogę sześciokątną o średnicy 35mm (jedyna taka konstrukcja na rynku). Cztery poziomy wysokości i o-ringi które bajecznie ułatwiają obsługę namiotu. Najpopularniejszy!

Zastosowanie: świetnie sprawdza się do okazjonalnego handlu, ogrodu, jako tani namiot reklamowy na targi/eventy

Solidny stelaż nawet do trudnych sytuacji. Stal o grubości 1mm malowana proszkowo, noga sześciokątna 45mm i bardzo wytrzymałe nylonowe łączniki czynią ten stelaż mocno odpornym na intensywne użytkowanie. Najcięższy namiot w naszej ofercie.

Zastosowanie: jako stały obiekt handlowy, do użytku w pracy (np w spawalnictwie, przy kładzeniu rur, zakłady pogrzebowe itd) oraz w miejscach o niekorzystnych warunkach atmosferycznych

NIE RDZIEWIEJE – jest w całości wykonany z anodowanego aluminium o grubości do 1,5mm. Jest lekki, a co za tym idzie bardzo komfortowy w użytkowaniu. Jednocześnie grubość aluminium chroni przed połamaniem przy przypadkowym upadku. Aluminiowe łączniki, aluminiowa stopa  – jest jakość. 

Zastosowanie: przede wszystkim dla firm które namiot użytkują rzadko ale potrzebują go na lata – np na coroczne targi. Sprawdzi się też dla osób ceniących sobie lekkość i jakość jednocześnie.

Do profesjonalych zastosowań – jest wykonany z anodowanego aluminium o grubości do 2mm. Model ten posiada dodatkowe wewnętrzne wzmocnienia szabli dodatkowymi profilami. Jednocześnie grubość aluminium chroni przed połamaniem przy przypadkowym upadku. Model o najdłuższej żywotności.

Zastosowanie: jest to profesjonalny model, który możesz stosować dowolnie do swoich potrzeb – jest on bardzo wytrzymały, anodowanie zapewnia wysoką odporność na korozję, a grubość elementów zapewnia bezpieczne długotrwałe użytkowanie

Wróć na górę