Darmowa dostawa dla wszystkich namiotów!

SEARCH

Namioty ekspresowe

Namiot ekspresowy w różnych rozmiarach to najbardziej optymalne rozwiązanie dla ciebie. Produkty z tej kategorii są niezwykle lekkie, co sprawia, że są bardziej mobilne. Dodatkowo, nie sprawiają żadnych problemów przy składaniu czy rozkładaniu. Postaw na wygodę oraz szybkość. Najlepsze rozwiązanie w super NISKIEJ cenie!

Namiot ekspresowy 3×3to najbardziej standardowy produkt, który sprawdzi się wszędzie i w każdych warunkach. Z doświadczenia wiemy, że jest to najczęściej wybierany rozmiar namiotów jaki istnieje na rynku. Pozwala on pomieścić wszelkie produkty promocyjne firmy oraz dostatecznie wyeksponować je wśród namiotów innych przedsiębiorców. Daj się wyróżnić!

Namioty ekspresowe cena

Namiot ekspresowy jest najlepszą opcją na rynku. UWAGA! Nasze produkty są najtańsze w Polsce! Standardowy zestaw zawiera trzy ściany wraz z pokrowcem. W naszej ofercie istnieje również kilka dodatkowych opcji, z których mogą skorzystać nasi nabywcy. Jedną z nich jest możliwość dokupienia kompletu dodatkowych obciążników w atrakcyjnej cenie. Jak zostało to już zaznaczone – nasze namioty są naprawdę lekkie. Dodatkowe obciążenia nie są konieczne, ale wielu z was postanawia skorzystać z tej opcji. Nasi klienci mogą również zakupić namiot z dodatkową ścianą z zamkiem bądź dodatkową ścianą pełną. Należy pamiętać, że każda zmiana w standardowym zestawie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Naliczane są one od razu po kliknięciu w wybraną opcję. Nie musicie więc szukać cenników, ani zastanawiać się nad dodatkowymi kosztami.

            Warto również podkreślić, że oferowane przez nas namioty ekspresowe w rozmiarze 3×3 są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych: np. beżowym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Są to najbardziej charakterystyczne odcienie, które spełnią wszelkie oczekiwania. Staramy się, aby kolor na zdjęciach jak najlepiej oddawał ich realny odcień. Jeśli natomiast przeglądając ofertę i któryś z wybranych kolorów nie wyświetla się – należy skontaktować się z nami! Stworzymy pawilon ekspresowy zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Czas realizacji zamówienia na nasze namioty expresowe wynosi 24 GODZINY! Prowadzimy wysyłkę na terenie całego kraju. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Lubaniu na ul. Chopina 6. Więcej informacji na temat naszego biura znajdziecie w zakładce kontakt. Życzymy udanych zakupów.

W ofercie mamy również namioty reklamowe, handlowe, ogrodowe, pogrzebowe, ekspresowe, pokazowe, eventowe, a także gadżety jak flagi reklamowe, leżaki z nadrukiem, rollupy, banery, ścianki.

Wróć na górę